Ju jeni vizitori 4604833

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje!
 • DSCN0517.JPG
  Full Screen
  • DSCN0517.JPG%1/1
  1/1
  DSCN0517.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 619
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 310 m²
  • Zone toke: 300 m²
   • per shitje 550 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile te Kodra e Diellit me siperfaqe 310 m2 ndertim dhe 300m2 oborr. Vila eshte e organizuar ne kater kate, kati perdhe eshte garzh, depo dhe tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne sallon te madh ndenje, kuzhine e vecuar, tualet, oborr i madh dhe pishine. Kati i trete eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati i trete eshte i organizuar ne nje dhome te madhe e cila sherben si studio. Mundesi e mire investimi per njerez qe duan te jetojn ne nje nga zonat me te qeta dhe te bukura te Tiranes. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 300.00 m²
   • Zone interneti 310.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %