Ju jeni vizitori 4618818

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Qira
 • DSCN0598.JPG
  Full Screen
  • DSCN0598.JPG%1/5
  • DSCN0560.JPG%2/5
  • DSCN0577.JPG%3/5
  • DSCN0592.JPG%4/5
  • DSCN0562.JPG%5/5
  1/5
  DSCN0598.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 620
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 280 m²
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qira apartament 4+1 me siperfaqe 280m2 ne Rezidencen Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te Tiranes. Organizimi i brendshem: kater dhoma gjumi, nje sallon i madh ndenje me oxhak, kuzhine e vecuar, kater tualete, depo dhe verande e madhe. I mobiluar ne menyre bashkekohore. Per me shume detaje ju ftojme per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 280.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta