Ju jeni vizitori 4602442

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Qira
 • IMG_7456.JPG
  Full Screen
  • IMG_7456.JPG%1/7
  • IMG_7480.JPG%2/7
  • IMG_7487.JPG%3/7
  • IMG_7463.JPG%4/7
  • IMG_7461.JPG%5/7
  • IMG_7465.JPG%6/7
  • IMG_7469.JPG%7/7
  1/7
  IMG_7456.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 621
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Fakultetit Juridik
  • Zona e brendshme: 97 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament per qira me siperfaqe 97m2 prane Fakultetit Juridik. E pozicionuar ne katen e 4 te nje pallati shume cilesore dhe me administrim shume te mire. Zona ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet per nje jetese sa me te qete dhe me te mire. Totalisht i mobiluar. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 97.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta