Ju jeni vizitori 4620696

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke per Shitje
 • 20160830_112700
  Full Screen
  • 20160830_112700%1/1
  1/1
  20160830_112700
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 622
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Liqenit te Thate
  • Zona e brendshme: 3.400 m²
  • Zone toke: 3.400 m²
   • per shitje 500 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke me siperfaqe 3400m2 prane Liqenit te Thate te Tiranes. E pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes,zone ne te cilen plani urbanistik i Bashkis ka parashikuar zone qe do te ndertohen vetem vila. Investim i mire per nje jetese te bukur dhe te qete. Per me shume detaje ju lutem na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 3400.00 m²
   • Zone interneti 3400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %