Ju jeni vizitori 4194669

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT LUKSOZ 4+1 PER QIRA
 • DSCN0620.JPG
  Full Screen
  • DSCN0620.JPG%1/27
  • DSCN0617.JPG%2/27
  • DSCN0618.JPG%3/27
  • DSCN0623.JPG%4/27
  • DSCN0625.JPG%5/27
  • DSCN0628.JPG%6/27
  • DSCN0627.JPG%7/27
  • DSCN0626.JPG%8/27
  • DSCN0630.JPG%9/27
  • DSCN0632.JPG%10/27
  • DSCN0634.JPG%11/27
  • DSCN0635.JPG%12/27
  • DSCN0636.JPG%13/27
  • DSCN0637.JPG%14/27
  • DSCN0638.JPG%15/27
  • DSCN0640.JPG%16/27
  • DSCN0642.JPG%17/27
  • DSCN0643.JPG%18/27
  • DSCN0644.JPG%19/27
  • DSCN0645.JPG%20/27
  • DSCN0646.JPG%21/27
  • DSCN0647.JPG%22/27
  • DSCN0649.JPG%23/27
  • DSCN0650.JPG%24/27
  • DSCN0651.JPG%25/27
  • DSCN0652.JPG%26/27
  • DSCN0654.JPG%27/27
  1/27
  DSCN0620.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 625
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit prane lokal "Cakra"
  • Zona e brendshme: 250 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Me nje siperfaqe 250 m² dhe i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine, sallon i madh, 2 depo, 2tualete dhe ballkon, apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri me ashensor dhe me punime shume cilesore. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkim. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 250.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kepi
  Telefone: +355694050013
  email: malvina.kepi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta