Ju jeni vizitori 4662369

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament Luksoz 2+1 per Shitje
 • IMG_0108.JPG
  Full Screen
  • IMG_0108.JPG%1/35
  • IMG_0099.JPG%2/35
  • IMG_0093.JPG%3/35
  • IMG_0082.JPG%4/35
  • IMG_0097.JPG%5/35
  • IMG_0098.JPG%6/35
  • IMG_0103.JPG%7/35
  • IMG_0081.JPG%8/35
  • IMG_0096.JPG%9/35
  • IMG_0079.JPG%10/35
  • IMG_0087.JPG%11/35
  • IMG_0080.JPG%12/35
  • IMG_0083.JPG%13/35
  • IMG_0085.JPG%14/35
  • IMG_0102.JPG%15/35
  • IMG_0090.JPG%16/35
  • IMG_0106.JPG%17/35
  • IMG_0092.JPG%18/35
  • IMG_0091.JPG%19/35
  • IMG_0073.JPG%20/35
  • IMG_0117.JPG%21/35
  • IMG_0101.JPG%22/35
  • IMG_0118.JPG%23/35
  • IMG_0113.JPG%24/35
  • IMG_0072.JPG%25/35
  • IMG_0078.JPG%26/35
  • IMG_0071.JPG%27/35
  • IMG_0077.JPG%28/35
  • IMG_0069.JPG%29/35
  • IMG_0084.JPG%30/35
  • IMG_0115.JPG%31/35
  • IMG_0112.JPG%32/35
  • IMG_0076.JPG%33/35
  • IMG_0075.JPG%34/35
  • IMG_0070.JPG%35/35
  1/35
  IMG_0108.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 135
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Haxhi Kika
  • Zona e brendshme: 122 m²
  • Zone toke: 122 m²
   • per shitje 170 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament Luksoz 2+1 per Shitje tek Kika 1. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri dhe ne nje nga komplekset me te mirat te Tiranes. Ka orientim Jug-Lindje-perendim. Ka mundesi parkimi. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim ne stilin Klasik. Apartamenti shitet i mobiluar. Ka sistem Qendrore Ngrohje e Ftohje. Ka akses shume te mire te cdo lloj facilitete si shkolla, liqeni artificiale, supermarkete, transportin publike. Cmimi eshtei diskutueshem. Disponon dokumentacion te rregullte. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 122.00 m²
   • Zone interneti 122.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %