Ju jeni vizitori 4685322

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament i mrekullueshem me Qera ne Qender te Tiranes
 • Apartment for rent in the center of Tirana
  Full Screen
  • Apartment for rent in the center of Tirana%1/8
  • Apartment for rent in the center of Tirana%2/8
  • Apartment for rent in the center of Tirana%3/8
  • Apartment for rent in the center of Tirana%4/8
  • Apartment for rent in the center of Tirana%5/8
  • Apartment for rent in the center of Tirana%6/8
  • Apartment for rent in the center of Tirana%7/8
  • Apartment for rent in the center of Tirana%8/8
  1/8
  Apartment for rent in the center of Tirana
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 475
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave. Ish kinema 17 Nentori
  • Zona e brendshme: 220 m²
  • Vleresim energjie: A+
  • Condo cmim: 10 €
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament i Mrekullueshem ne Qender te Tiranes te ish Kinema 17 Nentori. 2 dhoma gjumi, 3 banjo, Nje hapsire living shume te madhe, nje ballkon, nje ambient gatimi dhe ambient ngrenie dhe nje studio te vogel. Dhoma kryesore ka banjo te mbrendshme, garderobe, dhe nje hapsire te vogel per zyre. Apartmaneti eshte totalisht i mobiluar me shume shije dhe me mobilje cilesore. Ka nje pamje te lire te qendres te qytetit. Te perfshire ne cmim jane dhe dy vende parkimi. Ju ftojme te na kontaktoni per te lene nje takim prane prones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 3
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • tualete brenda ne dhome 2
   • tualet per te ftuarit 1
   • gjysmebanjo 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Zyrat 1
   • Hapesire e hapur
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • Mbikqyrje
  • Ekip
   • izolim akustic
   • Ajer I kondicionuar
   • Dere e blinduar
   • Ngrohje qendrore
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • furnizime
   • Furre me gaz
   • Hekur
   • bazament hekuri
   • Ngritje 2
   • Mikrovale
   • sobe
   • antene parabolike
   • E meparshme
   • Rrjete interneti
   • Frigorifer
   • dush
   • Boshllek
   • lavatrice
   • boljer uji
   • wi-fi
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 220.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta