Ju jeni vizitori 4604876

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje te Kopeshti Botanik
 • 14233673_905592482919928_1275302605_o
  Full Screen
  • 14233673_905592482919928_1275302605_o%1/12
  • 14182363_905592526253257_1651869752_n%2/12
  • 14215584_905592539586589_2139826348_o%3/12
  • 14159324_905592309586612_1057379183_n%4/12
  • 14152136_905592449586598_1061702363_o%5/12
  • 14163599_905592522919924_789799182_o%6/12
  • 14159142_905592316253278_1713968261_n%7/12
  • 14218540_905592532919923_533302701_n%8/12
  • 14151871_905592479586595_990041546_o%9/12
  • 14215545_905592322919944_455984080_o%10/12
  • 14215794_905592366253273_2030396560_o%11/12
  • 14203641_905592422919934_1830182800_o%12/12
  1/12
  14233673_905592482919928_1275302605_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 628
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopeshti Botanik
  • Zona e brendshme: 113,70 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar se fundmi. Zona eshte e qete dhe ajeri eshte shume i paster. Apartamenti eshte me orientim nga lindja. Ka dy dhoma gjumi te cilat kane te dyja ballkon. Ka nje sallon te madh ne te cilen eshte edhe ambjenti i kuzhines . Ambjenti i kuzhines mund te behet i vecuar dhe ka dritare. Ne sallon ka edhe nje verande te bollshme . Apartamenti ka dy tualete dhe disponon dokumenta pronesie. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 113.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %