Ju jeni vizitori 4681033

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 i Kompletuar
 • DSCN0660.JPG
  Full Screen
  • DSCN0660.JPG%1/16
  • DSCN0659.JPG%2/16
  • DSCN0657.JPG%3/16
  • DSCN0661.JPG%4/16
  • DSCN0663.JPG%5/16
  • DSCN0664.JPG%6/16
  • DSCN0494.JPG%7/16
  • DSCN0493.JPG%8/16
  • DSCN0496.JPG%9/16
  • DSCN0495.JPG%10/16
  • DSCN0658.JPG%11/16
  • DSCN0501.JPG%12/16
  • DSCN0498.JPG%13/16
  • DSCN0499.JPG%14/16
  • DSCN0502.JPG%15/16
  • DSCN0504.JPG%16/16
  1/16
  DSCN0660.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 629
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish Markata
  • Mbulim zone: 58 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete per banim. Apartamenti eshte i kompletuar ne nje menyre moderne. Punimet jane bere extra nga firma. Apartamenti ka nje dhome gjumi dhe nje ballkon. Ne sallonin e tij eshte edhe ambjenti i gatimit. Apartamenti ka nje tualet dhe koridor. Apartamenti shitet i kompletuar dhe eshte nje mundesi e mire investimi. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %