Ju jeni vizitori 4180652

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPEN ZYRA ME QIRA PRANË TVSH
 • CIMG9851.JPG
  Full Screen
  • CIMG9851.JPG%1/12
  • CIMG9844.JPG%2/12
  • CIMG9848.JPG%3/12
  • CIMG9843.JPG%4/12
  • CIMG9845.JPG%5/12
  • CIMG9846.JPG%6/12
  • CIMG9865.JPG%7/12
  • CIMG9860.JPG%8/12
  • CIMG9863.JPG%9/12
  • CIMG9861.JPG%10/12
  • CIMG9867.JPG%11/12
  • CIMG9855.JPG%12/12
  1/12
  CIMG9851.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 271
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit, pranë TVSH
  • Zona e brendshme: 145 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepen zyra me qira, tek rruga e Elbasanit, pranë TVSH. Ndodhen në katin e tretë të një pallati, në një nga zonat më të preferuara dhe frekuentuara për biznese e shërbime, në Tiranë. Sipërfaqja e përgjithshme është 145 m2, e organizuar në 3 zyra (dhoma), një tualet, një korridor dhe një ballkon. Ambientet janë të mobiluara, me punime cilësore, arredim bashkëkohor, ajrim, dhe shumë ndriçim. Orientimi është nga Jugu dhe ka pamje fantastike nga rruga kryesore. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • furnizime
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 145.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Akses interneti
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta