Ju jeni vizitori 4649214

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 me hipoteke.
 • 20160902_103229
  Full Screen
  • 20160902_103229%1/9
  • 20160902_103236%2/9
  • 20160902_103223%3/9
  • 20160902_103307%4/9
  • 20160902_103251%5/9
  • 20160902_103314%6/9
  • 20160902_103403%7/9
  • 20160902_103411%8/9
  • 20160902_103420%9/9
  1/9
  20160902_103229
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 292
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 88 m²
  • Zone toke: 8 m²
   • per shitje 67 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet aprtament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 88 m2.Apartamenti eshte i pajisur me certifikate hipotekore dhe ndodhet ne rrugen e 5-te.Ka pamje full nga deti dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati prej 7 katesh.Apartamenti perbehet prej 2 dhoma gjumi te cilat kane pamje nga deti,ballkon,tualet si edhe salloni po me pamje nga deti.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.00 m²
   • Zone toke 8.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  Telefone: +355694050089
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %