Ju jeni vizitori 4662487

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Shitje te Colombo ( Liqeni)
 • 20161006_120115
  Full Screen
  • 20161006_120115%1/6
  • IMG-20160810-WA0002%2/6
  • 20161006_120138%3/6
  • IMG-20160810-WA0001%4/6
  • IMG-20160810-WA0004%5/6
  • IMG-20160810-WA0005%6/6
  1/6
  20161006_120115
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 633
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Colombo
  • Mbulim zone: 67 m²
   • per shitje 62 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te nje prej komplekseve me te mira dhe me te qeta sic eshte Colombo. Ambjenti shume i paster dhe qetesia e ben kete kompleks banimi nje prej me te preferuarevene zone. Apertamenti ka nje dhome gjumi dhe nje ballkon. Salloni eshte me ambjent gatimi dhe ka nje orientim nga Lindja. Apartamenti ka nje tualet dhe disponon certifikate pronesie. Blerja e ketij apartamenti eshte nje mundesi e mire edhe per investim pasi zona eshet nje prej me te preferuarave edhe per qera. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 67.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %