Ju jeni vizitori 4649144

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 1+1 me hipoteke
 • 20160902_103420
  Full Screen
  • 20160902_103420%1/10
  • 20160902_103824%2/10
  • 20160902_103848%3/10
  • 20160902_103922%4/10
  • 20160902_103859%5/10
  • 20160902_103727%6/10
  • 20160902_103735%7/10
  • 20160902_103716%8/10
  • 20160902_103757%9/10
  • 20160902_103811%10/10
  1/10
  20160902_103420
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 294
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 77 m²
  • Zone toke: 7 m²
   • per shitje 63 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet aprtament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 88 m2.Apartamenti eshte i pajisur me certifikate hipotekore dhe ndodhet ne rrugen e -te.Ka pamje full nga deti dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati prej 7 katesh.Apartamenti perbehet prej 2 dhoma gjumi me pamje nga deti si edhe salloni po me pamje nga deti.Ne cmim jane te perfshira edhe pajisjte shtepiake.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 77.00 m²
   • Zone toke 7.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %