Ju jeni vizitori 4184994

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, ambjent commercial
 • IMG_20160901_151531
  Full Screen
  • IMG_20160901_151531%1/8
  • IMG_20160901_151302%2/8
  • IMG_20160901_151318%3/8
  • IMG_20160901_151216%4/8
  • IMG_20160901_151230%5/8
  • IMG_20160901_151327%6/8
  • IMG_20160901_151556%7/8
  • IMG_20160901_151400%8/8
  1/8
  IMG_20160901_151531
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 873
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Blloku
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet ambjent duplex. Eshte buze rruge dhe mjaft i aksesueshem, ka hapsire te shfrytezueshme. I pershtateshem per cdo aktivitet, si klinike dentare, restorant etj. Per me teper informacion lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervin Demiraj
  Telefone: +355694004130
  email: e.demiraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta