Ju jeni vizitori 4177810

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1 prane Komunes se Parisit
 • IMG_1879.JPG
  Full Screen
  • IMG_1879.JPG%1/7
  • IMG_1881.JPG%2/7
  • IMG_1878.JPG%3/7
  • IMG_1876.JPG%4/7
  • IMG_1877.JPG%5/7
  • IMG_1883.JPG%6/7
  • IMG_1885.JPG%7/7
  1/7
  IMG_1879.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 477
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Sulejman Delvina, ne hyrje te Komunes se Parisit
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament me mobilim relativisht te mire, i organizuar me 2 dhoma gjumi, vend ndenjie vend gatimi, korridor, tualet dhe ballkon.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta