Ju jeni vizitori 4649198

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Apartament modern prane zones se ish Bllokut
 • DSCN0681.JPG
  Full Screen
  • DSCN0681.JPG%1/24
  • DSCN0666.JPG%2/24
  • DSCN0668.JPG%3/24
  • DSCN0673.JPG%4/24
  • DSCN0674.JPG%5/24
  • DSCN0683.JPG%6/24
  • DSCN0684.JPG%7/24
  • DSCN0688.JPG%8/24
  • DSCN0689.JPG%9/24
  • DSCN0694.JPG%10/24
  • DSCN0686.JPG%11/24
  • DSCN0698.JPG%12/24
  • DSCN0699.JPG%13/24
  • DSCN0703.JPG%14/24
  • DSCN0705.JPG%15/24
  • DSCN0707.JPG%16/24
  • DSCN0706.JPG%17/24
  • DSCN0711.JPG%18/24
  • DSCN0718.JPG%19/24
  • DSCN0714.JPG%20/24
  • DSCN0719.JPG%21/24
  • DSCN0722.JPG%22/24
  • DSCN0724.JPG%23/24
  • DSCN0723.JPG%24/24
  1/24
  DSCN0681.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 634
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 210 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 200m2.Organizuar ne ambjent ndenjie,kuzhine dhe studio,3 dhoma gjumi,garderobe,depo,2 tualete dhe ballkon.Mobiluar ne menyre bashkohore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 210.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta