Ju jeni vizitori 4662407

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dupleks 3+1 ne Laprake
 • IMG_1841.JPG
  Full Screen
  • IMG_1841.JPG%1/14
  • IMG_1836.JPG%2/14
  • IMG_1838.JPG%3/14
  • IMG_1843.JPG%4/14
  • IMG_1852.JPG%5/14
  • IMG_1853.JPG%6/14
  • IMG_1844.JPG%7/14
  • IMG_1854.JPG%8/14
  • IMG_1873.JPG%9/14
  • IMG_1863.JPG%10/14
  • IMG_1859.JPG%11/14
  • IMG_1856.JPG%12/14
  • IMG_1871.JPG%13/14
  • IMG_1862.JPG%14/14
  1/14
  IMG_1841.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 478
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Laprake
  • Zona e brendshme: 160 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament dupleks i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 vend ndenje ne katin e pare dhe 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet ne katin 2.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %