Ju jeni vizitori 4192923

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Apartament (Papafingo) 3+1
 • IMG-20160912-WA0022
  Full Screen
  • IMG-20160912-WA0022%1/8
  • IMG-20160912-WA0018%2/8
  • 1 018%3/8
  • 1 016%4/8
  • IMG-20160912-WA0021%5/8
  • IMG-20160912-WA0017%6/8
  • IMG-20160912-WA0020%7/8
  • IMG_2683.JPG%8/8
  1/8
  IMG-20160912-WA0022
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 3002
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 292,40 m²
  • Mbulim zone: 292,40 m²
   • per shitje 189 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet tek Liqeni Thate.
  Pozicionuar ne kat te 8, ne nje pallat te ri me punime teper cilesore.
  Siperfaqja totale e apartamentit eshte 292.3 m2, 165.3 m2 siperfaqe e brendshme dhe 127 m2 verande.
  Orientuar nga lindja dhe perendimi, pamje fantastike mbi Liqenin e Thate.
  Organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 2 tualete.
  Disponon certifikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 292.40 m²
   • Zone interneti 292.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %