Ju jeni vizitori 4694998

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 tek Kodra e Diellit!
 • (1)
  Full Screen
  • (1)%1/5
  • (2)%2/5
  • (3)%3/5
  • (4)%4/5
  • (6)%5/5
  1/5
  (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 402
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 76 m²
   • per shitje 64 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie,kuzhine e kompletuar,nje dhome gjumi,nje tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e trete te pallatit me ashensor.Pamja nga ballkoni eshte nga kopshti botanik.Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i pabanuar me pare.Per nje vizite ne prone ,na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 76.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %