Ju jeni vizitori 4164774

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Apartament 2+1, prane Bllokut
 • 14248961_10208585029841658_1091039037_n
  Full Screen
  • 14248961_10208585029841658_1091039037_n%1/9
  • 14256696_10208585029961661_24371493_n%2/9
  • 14281528_10208585030081664_77868637_n%3/9
  • 14194192_10208585030601677_657012133_n%4/9
  • 14194303_10208585037841858_236245823_n - Copy%5/9
  • 14218043_10208585030401672_610932412_n%6/9
  • 14218188_10208585030521675_642251420_n%7/9
  • 14248969_10208585030201667_960881005_n%8/9
  • 14256728_10208585030681679_231215794_n%9/9
  1/9
  14248961_10208585029841658_1091039037_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 483
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Abdyl frasheri
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume cilesore, ne nje zone shume te frekuentuar dhe te pelqyer per te jetuar. Nje zone me shume facilitete ku ste mungon asgje per te jetuar. Apartamenti eshte i kompozuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient shume spacioz ndenie/ngrenie, 2 tualete dhe 2 ballkone shume te medha me pamje te paster. Drejtimi i apartamentit eshte nga jugu. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht shume mire, dhe si mungon asgje per te jetuar. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta