Ju jeni vizitori 4693417

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILE NE KINOSTUDIO
 • 4
  Full Screen
  • 4%1/8
  • 1%2/8
  • 2%3/8
  • 3%4/8
  • 5%5/8
  • 6%6/8
  • 7%7/8
  • 8%8/8
  1/8
  4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 273
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kinostudio
  • zone: - - -
  • Adresa: Kinostrudio, Rr. Agim Prodani
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 247 m²
  • Zone toke: 127 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi private ne Kinostudio. Siperfaqja e brendshme eshte 127 m2, e perbere nga ballkoni, holli, i cili lidhet me tre dhoma gjumi, kuzhine e vecuar ,dhe tualetin, Siperfaqja e pergjithshme e te gjithe prones eshte 374 m2, nga ku 247 m2 jane verande dhe oborr. Prona ka akses te menjehereshem me rrugen kryesore dhe ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per banim. Eshte e rendesishme per t'u marre ne konsiderate edhe mundesia per te ndertuar kate te tjera, siper atyre ekzistues.
  Disponon certefikate pronesie (Hipoteke).

  Per nje vizite ne prone ,jeni te lutur te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Stacion/zjarrfikes
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Pamje nga kopeshti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • dush
   • lavatrice
   • boljer uji
   • Ngrohes uji
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 247.00 m²
   • Zone toke 127.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Krevate ekstra
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %