Ju jeni vizitori 4625528

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dibres.
 • SAM_5443.JPG
  Full Screen
  • SAM_5443.JPG%1/10
  • SAM_5444.JPG%2/10
  • SAM_5445.JPG%3/10
  • SAM_5458.JPG%4/10
  • SAM_5459.JPG%5/10
  • SAM_5440.JPG%6/10
  • SAM_5442.JPG%7/10
  • SAM_5437.JPG%8/10
  • SAM_5455.JPG%9/10
  • SAM_5456.JPG%10/10
  1/10
  SAM_5443.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 304
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga dibres
  • Zona e brendshme: 113 m²
  • Mbulim zone: 113 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament me nje siperfaqe prej 113 m2, ndodhet ne rrugen Dibres ne afersi te Kompleksit Halili .Ambjenti ka nje organizim te brendshem prej 3 dhomash , soxhorno dhe 2 tualete. Per momentin ambienti funksionon si call centre, por eshte shume e pershtatshme dhe per aktivitete te tjera si zyra apo klinika.Gjithashtu ambienti mund te jepet dhe per banim ,bosh , me nje cmim te arsyeshem. Per me teper informacionose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni .
  Faleminderit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 113.00 m²
   • Zone interneti 113.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta