Ju jeni vizitori 4630261

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile Druri Per Shitje Ne Marikaj
 • IMG_20160901_170641
  Full Screen
  • IMG_20160901_170641%1/8
  • IMG_20160901_170622%2/8
  • IMG_20160901_170822%3/8
  • IMG_20160901_170713%4/8
  • IMG_20160901_170843%5/8
  • IMG_20160901_171613%6/8
  • IMG_20160901_170902%7/8
  • IMG_20160901_171649%8/8
  1/8
  IMG_20160901_170641
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 165
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Zone toke: 2.000 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Vila eshte e vendosur ne nje truall prej 2000 m2, prane rruges Vore-Marikaj. Ajo eshte dy kateshe dhe ka sallon, vend gatimi dhe tualet ne katin e pare dhe 3 dhoma me nje tualet ne katin e dyte. Druri nga i cili eshte bere vila eshte Suedez dhe i trajtuar per te rezistuar ne perjudha te gjata. Zona e Marikaj eshte vetem 20 minuta nga qendra e Tiranes dhe shquhet per gjelberimin dhe njerezit miqesor. Pronari e shte vilen pasi emigron jashte shtetit. cmimi eshte i negociushem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • Zone toke 2000.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %