Ju jeni vizitori 4157806

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet per Qira Ambjent per Zyra,tek Sheshi Willson!
 • IMG_3697.JPG
  Full Screen
  • IMG_3697.JPG%1/8
  • IMG_3699.JPG%2/8
  • IMG_3698.JPG%3/8
  • IMG_3700.JPG%4/8
  • IMG_3701.JPG%5/8
  • IMG_3702.JPG%6/8
  • IMG_3703.JPG%7/8
  • IMG_3704.JPG%8/8
  1/8
  IMG_3697.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 403
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Willson
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e pare te pallatit ekzistues.Ka pamje nga rruga kryesore.Organizohet ne kater dhoma,dhe nje tualet!ne te treja dhomat jane me kondicioner.Per nje vizite ne prone,na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta