Ju jeni vizitori 4590670

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË 'DON BOSKO'
 • DSC_0121.JPG
  Full Screen
  • DSC_0121.JPG%1/3
  • DSC_0130.JPG%2/3
  • DSC_0125.JPG%3/3
  1/3
  DSC_0121.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 274
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Don Bosko"
  • Zona e brendshme: 125 m²
   • per shitje 350 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira ambient komercial multifunksional tek 'Don Bosko'. Ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi pallatesh. Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 125 m2, e organizuar ne nje hapesire te madhe dhe nje tualet.Punimet jane shume cilesore. Eshte i izoluar akustikisht.Mund te perdoret per nje shumellojshmeri biznesesh ose qellimesh.Te jep mundesi te shumta investimi dhe duke qene ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme.Orientimi eshte nga Perendimi.
  Disponon certefikate pronesie.
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore perendim
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 125.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %