Ju jeni vizitori 4693441

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super Apartament 3+1 per Shitje
 • 20160905_201828
  Full Screen
  • 20160905_201828%1/19
  • 20160905_201835%2/19
  • 20160905_201817%3/19
  • image-0-02-01-26cd28e662518684b1a382d819cacb22f7feaa97f56ba8bbc8ea625b519b10b2-V%4/19
  • 20160905_201932%5/19
  • image-0-02-01-91a165093b00852dd38f819b745111694c1f0290d4671fb70d48f0f1700ed210-V%6/19
  • 20160905_201909%7/19
  • 20160905_201924%8/19
  • 20160905_201904%9/19
  • 20160905_201842%10/19
  • 20160905_201855%11/19
  • image-0-02-01-4b94bb1f7d9d419c9f78177158b8d4f9a51ae0f3ec793a76967deb4ec070970f-V%12/19
  • image-0-02-01-82ac6fa87e6800ee8b67cd66db26c05f43159218a5f172beb1255a2dbcdeb38f-V%13/19
  • image-0-02-01-85d55b3746166d1b32314740dc9bb9b9452848278188d4a7f857a9139220011b-V%14/19
  • image-0-02-01-751588bdd40365667b47a0d9e4e9e72c4b27598776004d09ec927d762889fb2f-V%15/19
  • image-0-02-01-d95ed9624d9a4a05ce8df9eaa5d5b3effd8ea02814ed5f81922d9f494f874314-V%16/19
  • 20160905_202122%17/19
  • 20160905_202222%18/19
  • PLAN SHFRYTEZIMI+DIMENSIONIM-page-001%19/19
  1/19
  20160905_201828
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 448
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri
  • Zona e brendshme: 156 m²
  • Mbulim zone: 156 m²
   • per shitje 143 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament i sapo perfunduar ne nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet buze rruges se Shkolles 1 Maji.Apartamenti eshte i organizuar: ne hyrje te tij nje korridor i madh, sallon me punime ndarjeje dhe kuzhine, dhoma matrimoniale me tualet, dy dhoma te tjera si dhe nje tualet dite. I shtruar totalisht me parket cilesor, punime gipsi, cdo punim i kuruar deri ne detaje. Apartamenti ka gjithashtu dhe projektin e mobilimit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 156.00 m²
   • Zone interneti 156.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %