Ju jeni vizitori 4681060

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 tek Sheshi Willson!
 • DSCN0301
  Full Screen
  • DSCN0301%1/8
  • DSCN0302%2/8
  • DSCN0304%3/8
  • DSCN0298%4/8
  • DSCN0295%5/8
  • DSCN0294%6/8
  • DSCN0299%7/8
  • DSCN0307%8/8
  1/8
  DSCN0301
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 404
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Afer Qendres Olimpia
  • Zona e brendshme: 58 m²
   • per shitje 66 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie,kuzhine,ballkon,dhome gjumi dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.Ka nje orientim lindje perendim.Siperfaqja e tij eshte 58 m2 pa hapesira te perbashketa.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone,na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %