Ju jeni vizitori 4620631

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qera
 • unnamed
  Full Screen
  • unnamed%1/17
  • 2%2/17
  • 12%3/17
  • 3%4/17
  • 5%5/17
  • 4%6/17
  • 1%7/17
  • 7%8/17
  • 20%9/17
  • 8%10/17
  • 22%11/17
  • 13%12/17
  • 10%13/17
  • 26%14/17
  • 15%15/17
  • 10%16/17
  • 14%17/17
  1/17
  unnamed
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 256
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Fshati turistik "Euro Col" , Golem, Durres
  • Zona e brendshme: 500 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera vila dy kateshe, e pozicionuar ne zonen e Golemit brenda nje kompleksi vilash, prane restorant 'Vienna' . Vila ka nje siperfaqe trualli 500m2. Hapesira qe ze ndertimi i viles se bashku me 2 verandat ne katin e pare eshte 250m2. Pjesa tjeter eshte e mbjelle me peme dhe e gjelberuar. Kati i pare i viles perbehet nga 1 dhome ndenje plus kuzhinen dhe ambientin e ngrenies,1 tualet , 1 depo dhe dy veranda . Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi,1 tualet dhe verande te madhe me pamje nga deti. Eshte totalisht i mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme. Vila eshte e rrethuar dhe ka vend parkimi brenda territorit te vet. Ajo eshte vetem 50m larg detit. Qetesia, gjelberimi, pozicioni prane detit, hapesira dhe siguria qe ofron kompleksi e bejne nje destinacion teper te preferuar per te banuar. Jepet per qera afatgjate ! Ju mirepresim per nje vizite nga afer .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone
   • Tualete 2
   • tualet per te ftuarit
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Security
   • e siguruar 24 ore
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Sobe
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • Mikrovale
   • antene parabolike
   • dush
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • pjesa e ballkonit 0.00 m2
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 500.00 m²
   • zone parkimi 0.00 m2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta