Ju jeni vizitori 4681072

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me pira Apartament pran Gardes
 • 14269375_1496253677067014_1650537889_n
  Full Screen
  • 14269375_1496253677067014_1650537889_n%1/13
  • 14256819_1496253667067015_1409699750_n%2/13
  • 14287649_1496253747067007_1307830828_n%3/13
  • 14256524_1496253710400344_878359412_n%4/13
  • 14249109_1496253730400342_1480031138_n%5/13
  • 14256303_1496253760400339_893297047_n%6/13
  • 14194444_1496253767067005_1009132204_n%7/13
  • 14256546_1496253697067012_425652503_n%8/13
  • 14249267_1496253653733683_640845435_n%9/13
  • 14256540_1496253673733681_2017679892_n%10/13
  • 14218553_1496253837066998_1075256358_n%11/13
  • 14249147_1496253807067001_11225330_n%12/13
  • 14218512_1496253773733671_1254943463_n%13/13
  1/13
  14269375_1496253677067014_1650537889_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 408
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Lidhja e Prizerenit te Garda
  • Zona e brendshme: 108 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me pira Apartament pran Gardes rr Lidhja e Prizerenit tersisht i mobiluar ne nje zone shume te qete te tiranes.
  Eshte i organizuar me nje salon te bollshem me te gjitha paisjet e nevojshme plus dhe disa ekstra si expres kafeje,lavastovilie.
  Nje dhom matrimoniale dhe nje dhom femijesh, koridor qe lith te te gjitha dhomat dhe dy tualetet. ballkon.
  Apartamenti ka orjentim jug-lindje ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri me ashensor mund te pershtatet dhe per zyra.
  Per me shume informacion jeni te ftuar te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 108.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta