Ju jeni vizitori 4685372

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira te Rezidenca ' The Touch of Sun'
 • 14409012_10210965654403108_2065461582_n
  Full Screen
  • 14409012_10210965654403108_2065461582_n%1/11
  • 14445506_10210965652083050_1123836511_n%2/11
  • 14429106_10210965652323056_390383036_n%3/11
  • 14407702_10210965652803068_1774119981_n%4/11
  • 14409057_10210965653963097_1756974354_n%5/11
  • 14445385_10210965653363082_1930172206_n%6/11
  • 14408796_10210965652683065_1638407675_n%7/11
  • 14429185_10210965653203078_86799458_n (1)%8/11
  • Foto 8.JPG%9/11
  • Foto 10.JPG%10/11
  • Foto 9.JPG%11/11
  1/11
  14409012_10210965654403108_2065461582_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 639
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 131,80 m²
  • Mbulim zone: 131,80 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per qira te Rezidenca ' The Touch of Sun' .Apartamenti ka siperfaqje 132 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te, ne nje nga rezidencat me te bukura te zones. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre moderne. Apartamenti disponon nje post parkimi te perfshire ne cmim.. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 131.80 m²
   • Zone interneti 131.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta