Ju jeni vizitori 4630205

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Selvia.
 • 24
  Full Screen
  • 24%1/13
  • 21%2/13
  • 4%3/13
  • 3%4/13
  • 6%5/13
  • 7%6/13
  • 10%7/13
  • 9%8/13
  • 15%9/13
  • 16%10/13
  • 18%11/13
  • 20%12/13
  • 28%13/13
  1/13
  24
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 485
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: selvia
  • Zona e brendshme: 105 m²
   • per shitje 105 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1, 5- minuta larg qendres se Tiranes.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete ,2 ballkone.Apartamenti ka hapesira te shfrytezueshme dhe mjat spacioze.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %