Ju jeni vizitori 4662450

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht
 • 20160906_182616
  Full Screen
  • 20160906_182616%1/7
  • 20160906_182812%2/7
  • 20160906_182729%3/7
  • 20160906_182959%4/7
  • 20160906_183042%5/7
  • 20160906_182903%6/7
  • 20160906_183740%7/7
  1/7
  20160906_182616
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 137
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberish
  • Zona e brendshme: 75,80 m²
  • Mbulim zone: 75,80 m²
   • per shitje 37 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.Pallati ka punime cilesore dhe administrim te rregullt.Te gjitha ambjentet e apartamentit, kane pamje jug-lindore dhe me drite.Zoteron Certifikate karabinaje,ndersa certifikata e apartamentit eshte ceshtje disa diteshe.Siperfaqja e apartamentit eshte shfrytezuar maksimalisht.Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.80 m²
   • Zone interneti 75.80 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %