Ju jeni vizitori 4679028

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial tek pazari i ri
 • IMG_20160901_091956
  Full Screen
  • IMG_20160901_091956%1/17
  • IMG_20160901_091943%2/17
  • IMG_20160901_091946%3/17
  • IMG_20160901_092008%4/17
  • IMG_20160901_092023%5/17
  • IMG_20160901_092016%6/17
  • IMG_20160901_092031%7/17
  • IMG_20160901_092042%8/17
  • IMG_20160901_092102%9/17
  • IMG_20160901_092049%10/17
  • IMG_20160901_092056%11/17
  • IMG_20160901_092118%12/17
  • IMG_20160901_092109%13/17
  • IMG_20160901_092112%14/17
  • IMG_20160901_092133%15/17
  • IMG_20160901_092124%16/17
  • IMG_20160901_092140%17/17
  1/17
  IMG_20160901_091956
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 168
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Qemal Stafa
  • Zona e brendshme: 255 m²
  • Mbulim zone: 242 m²
   • Per qira  1 900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent komercial tek pazari i ri. Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe shume mire i aksesueshem, nga rruga Qemal Stafa dhe nga sheshi Avni Rustemi.Aktualisht ambjenti eshte i modifikuar ne 10 dhoma por mund te perdoret dhe si nje hapsire e vetme. Ne dispozicion te ambjentit jane dhe 4 vend parkimi. Cmimi i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 242.00 m²
   • Zone toke 0.00 m²
   • Zone interneti 255.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta