Ju jeni vizitori 4659688

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament mre qira te Selvia
 • DSC_0959.JPG
  Full Screen
  • DSC_0959.JPG%1/5
  • DSC_0960.JPG%2/5
  • DSC_0971.JPG%3/5
  • DSC_0965.JPG%4/5
  • DSC_0969.JPG%5/5
  1/5
  DSC_0959.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 637
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Dibres
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament super komod dhe shume mire i mobiluar prane Selvise.
  Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenieje me kuzhine, 1 tualet dhe nje ballkon.
  Ka nje pamje fantastike dhe te pakufizuar nga ballkoni.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta