Ju jeni vizitori 4679050

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqjan per Shitje
 • Capture1
  Full Screen
  • Capture1%1/4
  • capture-5%2/4
  • capture-4%3/4
  • capture-6%4/4
  1/4
  Capture1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 142
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Margarita Tutulani
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Zone toke: 75 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Dyqjan per Shitje tek Shkolla Petronini. Dyqjani eshte i pajisur me te gjitha facilitetet, si ndricimi, ajrimin, ventilimin, dhe me fasada xhami. Me hipoteke. Buze rruges Kryesore. Ju ftojme ta vizitojm se bashku!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Siperfaqet
   • Zone toke 75.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %