Ju jeni vizitori 4680176

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE
 • CIMG9875.JPG
  Full Screen
  • CIMG9875.JPG%1/12
  • CIMG9881.JPG%2/12
  • CIMG9880.JPG%3/12
  • Cap 1%4/12
  • CIMG9885.JPG%5/12
  • CIMG9909.JPG%6/12
  • CIMG9913.JPG%7/12
  • CIMG9895.JPG%8/12
  • CIMG9899.JPG%9/12
  • CIMG9904.JPG%10/12
  • CIMG9915.JPG%11/12
  • CIMG9920.JPG%12/12
  1/12
  CIMG9875.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 278
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Joklin Persi"
  • Zona e brendshme: 74,30 m²
  • Mbulim zone: 88,40 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 në rrugën 'Joklin Persi', tek Unaza e Re. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të banimit në një kompleks të ri pallatesh. Sipërfaqja e brendshme është 74.3 m2, dhe e përgjithshmja 88.4 m2, e organizuar në një dhomë ndenjeje me kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon me pamje të bukur. Zona dhe kati i lartë mundësojnë që të jetë shumë qetësi. Arredimi është bashkëkohor dhe punimet janë shumë cilësore. Pallati disponon ashensor dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti shitet i mobiluar.
  Për më shumë informacion, ju lutem të më kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore Veriu
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • frigorifer
   • furnizime
   • sobe
   • dush
   • lavatrice
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.40 m²
   • Zone interneti 74.30 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Nr. Double Bed 2
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %