Ju jeni vizitori 4681031

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira te Stadiumi Dinamo
 • 14087753_10202096805737925_111383699_o
  Full Screen
  • 14087753_10202096805737925_111383699_o%1/10
  • 14074499_10202096802697849_781012434_o%2/10
  • 14114075_10202096804697899_1458177871_o%3/10
  • 14087172_10202096805137910_459897528_o%4/10
  • 14123442_10202096805777926_103797629_o%5/10
  • 14075003_10202096803297864_1798799793_o%6/10
  • 13939962_10202034130611086_32369301_o%7/10
  • 14075163_10202096803657873_1742423383_o%8/10
  • 14087277_10202096803017857_239082339_o%9/10
  • 14087757_10202096803577871_1789359367_o%10/10
  1/10
  14087753_10202096805737925_111383699_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 170
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Emin Duraku
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 114 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes , prane Stadiumit Dinamo ne katin e 5 te nje pallati egzistues , jepet me qira nje aprtament 2+1 . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon dhe ambjenti igatimit dhe ngrenies , 2 dhoma gjumi njera nga te cilat me tualet , 1 banjo dhe ballkon , i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet , me sistem ciller me citofoni i shtruar me parket .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 114.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta