Ju jeni vizitori 4623919

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me Qira Apartament 3+1 me Pamje fatastike dhe tarrace
 • Living 1
  Full Screen
  • Living 1%1/8
  • Living 2%2/8
  • Oxhak 1%3/8
  • kitchen%4/8
  • Bedroom 1%5/8
  • Panorama%6/8
  • Panorama 2%7/8
  • Bath 1%8/8
  1/8
  Living 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 171
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr.Mihal Grameno
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
   • per shitje 130 000 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 ne Shitje tek Mihal Grameno.

  Shitet Apartament ne katin e tete te nje ndertese 8 kateshe ne Rrugen Mihal Grameno.

  Zona në fjalë njihet ndryshe si zona e Rruges Mihal Grameno, Ajo është një ndër zonat më të mira për banim në Tiranë. Afërsia me, Rrugen, e Elbasanit,

  parkun e madh, qetësia, ajri i pastër dhe komoditeti në transport, e bëjnë këtë zonë mjaft atraktive dhe të preferuar.

  Apartanenti ndodhet ne nje pallat te ri, Ne Rrugen Mihal Grameno.

  Apartamenti perbehet nga: Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, nje banjo. Apartamenti permban gjithashtu nje tarrace spektakolare

  80 m2 me nje pamje fantastike nga Lindja qe sheh nga Mali i Dajtit, Nga pjesa jugore dhe nga pjesa perendimore.

  Siperfaqja 124 m2. Cmimi 130.000 Euro diskutueshem
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %