Ju jeni vizitori 4618876

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent sherbimi
 • 14285031_10207162854892929_1177554502_o
  Full Screen
  • 14285031_10207162854892929_1177554502_o%1/7
  • 14287508_10207162857733000_1193116700_n%2/7
  • 14249106_10207162855052933_738017804_n%3/7
  • 14159176_10207162857492994_926038518_n%4/7
  • 14269381_10207162857332990_1470151134_n%5/7
  • 14303668_10207162857052983_1628809844_o%6/7
  • 14281531_10207162860973081_216732787_n%7/7
  1/7
  14285031_10207162854892929_1177554502_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 410
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Pallatet prane Nobis
  • Zona e brendshme: 170 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent sherbimi 85 m2 hapesire e brendshme+85 m2 verande+ kuzhine. I pershtatshem per cdolloj biznesi si psh: piceri, pasticeri, lokal etj.
  Ndodhet buze rruge dhe nje akses shume te larte kembesoresh. Vetrate xhami qe ben te mundur ndricimin e ambjentit me rrezet natyrale te diellit.
  Ju ftojme te na kontaktoni per ta vizituar kete prone nga afer.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 170.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta