Ju jeni vizitori 4190493

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira
 • 20160908_104615
  Full Screen
  • 20160908_104615%1/7
  • 20160908_104627%2/7
  • 20160908_104728%3/7
  • 20160908_104827%4/7
  • 20160908_104654%5/7
  • 20160908_104702%6/7
  • 20160908_104805%7/7
  1/7
  20160908_104615
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 452
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Shyqyri Brari "Capital Sooping Center"
  • Zona e brendshme: 118 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje ndertim te ri me pamje nga liqeni artificial i Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me dalje ne verand prej 60m2 me pamje nga liqeni, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar kendshem me cdo gje te nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 118.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta