Ju jeni vizitori 4683502

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » -Shitet apartamenti ne kat te 4 vija e pare e detit, ngjitur me ' Majestic ' .
 • 20160810_122639
  Full Screen
  • 20160810_122639%1/14
  • IMG-20160812-WA0037%2/14
  • 14543964_1219844751421282_4973861182396520523_o%3/14
  • 14711521_1219844801421277_7956411903657804480_o%4/14
  • 14633150_1219844974754593_4549411997242644109_o%5/14
  • 14692116_1219844141421343_3564038634047870825_o (1)%6/14
  • 14700828_1219846218087802_2041476537653678325_o%7/14
  • 14711391_1219845098087914_5682779794107082625_o%8/14
  • 14615811_1219845814754509_581851167590658388_o%9/14
  • 14542366_1219846148087809_7974497667682614996_o%10/14
  • 14567417_1219845891421168_6094863774886621691_o%11/14
  • 14633150_1219845511421206_4722270337689640323_o%12/14
  • 14691889_1219845324754558_5129757238296172465_o%13/14
  • 14708078_1219845398087884_6808195559993848051_o%14/14
  1/14
  20160810_122639
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 263
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 13 ,Shkembi i Kavajes , vije e pare me detin , ngjitur me hotel "Majestic"
  • Zona e brendshme: 76,30 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  -Shitet apartamenti ne kat te 4 tek zona e plazhit ngjitur me ' Majestic ' .
  -Apartamenti ndodhet ne vije te pare me detin dhe ka pamje fantastike.
  -Ashensor.
  -Shtepia eshte super e mobiluar dhe koherente.
  -E pajisur me cdo dokument te nevojshem pronesie .
  -2+1
  -Kuzhina dhe banjo jane me cdo pajisje elektroshtpiake te nevojshme.
  -Depo.
  -Kondicioner ne cdo dhome.
  -Parket e gjithe shtepia.
  -Verande me hapsire te konsiderueshme dhe vend per zgare .
  -Wi Fi.
  -Grila elektrike.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 76.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %