Ju jeni vizitori 4596847

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1 NË UNAZËN E RE
 • projekt
  Full Screen
  • projekt%1/1
  1/1
  projekt
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 281
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re, Rr. Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 71 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 71 m2. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri. Është i organizuar në një dhomë ndenjeje, një dhomë gjumi, një dhe një tualet. Orientimi është nga veri- perëndimi. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.

  Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 71.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %