Ju jeni vizitori 4691648

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Kate vile per Qera
 • DSCN0333.JPG
  Full Screen
  • DSCN0333.JPG%1/13
  • DSCN0338.JPG%2/13
  • DSCN0329.JPG%3/13
  • DSCN0330.JPG%4/13
  • DSCN0332.JPG%5/13
  • DSCN0331.JPG%6/13
  • DSCN0336 (1).JPG%7/13
  • DSCN0337.JPG%8/13
  • DSCN0342.JPG%9/13
  • DSCN0343.JPG%10/13
  • DSCN0345.JPG%11/13
  • DSCN0339.JPG%12/13
  • DSCN0341.JPG%13/13
  1/13
  DSCN0333.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 143
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. 4-Deshmoret
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Kate vile per Qera tek Rr. e Dibres. Ndodhet ne nje zone mjaft e mire. Vila eshte ne nje ndertim te ri dhe jepet kati i dyte, Vila perbehet nga dy dhoma gjumi ka nje sorxhiorno. Eshte e mobiluar ne menyre moderne. Ka nje sip. oborri reth e per qark 50 m2. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ermal Aliaj
  Telefone: 00355696556777
  email: ermal0405@outlook.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta