Ju jeni vizitori 4664043

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera Apartament 2+1 i sapo mobiluar
 • col 004
  Full Screen
  • col 004%1/17
  • col 005%2/17
  • col 007%3/17
  • col 008%4/17
  • col 009%5/17
  • col 010%6/17
  • col 030%7/17
  • col 027%8/17
  • col 014%9/17
  • col 018%10/17
  • col 022%11/17
  • col 023%12/17
  • col 019%13/17
  • col 015%14/17
  • col 016%15/17
  • col 025%16/17
  • col 026%17/17
  1/17
  col 004
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 640
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ne qender te Tiranes jepet me qera Apartament i sapomobiluar.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi ,tualet dhe nje verande .I sapo mobiluar ne menyre bashkohore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta