Ju jeni vizitori 4694933

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 ne Tiranen e Re Rruga Irfan Tomini
 • Living main
  Full Screen
  • Living main%1/6
  • Kitchen 1%2/6
  • Living 2%3/6
  • Living main%4/6
  • balcony 1%5/6
  • stairs 1%6/6
  1/6
  Living main
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 174
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Irfan Tomini
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 84,50 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re, Pallat i Ri, ne ane te rruges, Shitet nje Apartament i Bollshem me orjentim te shkelqyer Lindje Jug, dhe plot drite dhe pamje fantastike Nga Mali i Dajtit. Apartamenti ndodhet nje ne pallat te ri me Ashensor dhe shkalle me ndricim natyral.
  Apartamenti Perbehet nga Koridori, Dhoma e ndjenjes, Dhoma e Gjumit, Banjo me ndicim natyral, dhe Ballkoni i bollshem.
  Dhoma e bollshme e ndenjes, ka oxhak, dhe si pjese te saj dhe kuzhinen dhe lidhet me ballkonin e bollshem me pamje fantastike nga Mali i Dajtit ne lindje.
  Dhoma e bollshme e gjumit lidhet sheh nga lindja.
  Tualeti i Bollshem ka ndicim natyral.
  Hapsirat, dhe orjentimi i apartamentit i lejojne hapsire imagjinates tuaj sipas deshirave tuaja.
  Pallati ndodhet ne nje zone qe shumica e ndertimeve jane ndertime te uleta si shtepi dhe vila 1-3 kate.
  Ky apartament vjen me siperfaqe neto 84.5 m2 dhe me cmim shume te mire per zonen ku ndodhet.
  Ju mirepresim per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Pamje nga mali
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.50 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %