Ju jeni vizitori 4578232

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE KTHESA E KAMZËS
 • CIMG0077.JPG
  Full Screen
  • CIMG0077.JPG%1/10
  • CIMG0071.JPG%2/10
  • CIMG0036.JPG%3/10
  • Capture 1.JPG%4/10
  • CIMG9988.JPG%5/10
  • CIMG9987.JPG%6/10
  • CIMG9985.JPG%7/10
  • CIMG9989.JPG%8/10
  • Capture 2.JPG%9/10
  • CIMG9979.JPG%10/10
  1/10
  CIMG0077.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 284
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Kastriotët", Kompleksi Malajzjan
  • Zona e brendshme: 31,50 m²
   • per shitje 29 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial te Kompleksi Malajzjan, Kthesa e Kamzës. Ndodhet në katin e parë, brenda kompleksit, në një zonë të populluar dhe të zhvilluar. Sipërfaqja është 31.5 m2, e organizuar në 1 dhomë dhe një tualet. Është i përshtatshëm për investime e biznese të ndryshme ose parukeri. Ambienti disponon derë dhe dritare alumini, qepen, si dhe tendë. Ka verandë dhe hapësirë të shfrytëzueshme përballë. Orientimi është nga Veri.
  Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore Veriu
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga kopeshti
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 31.50 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %