Ju jeni vizitori 4578396

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 plus 3 Veranda Prane Liqenit te Thate
 • col 002
  Full Screen
  • col 002%1/21
  • col 005%2/21
  • col 001%3/21
  • col 015%4/21
  • col 006%5/21
  • col 036%6/21
  • col 008%7/21
  • col 010%8/21
  • col 011%9/21
  • col 017%10/21
  • col 027%11/21
  • col 029%12/21
  • col 033%13/21
  • col 012%14/21
  • col 025%15/21
  • col 024%16/21
  • col 023%17/21
  • col 022%18/21
  • col 014%19/21
  • col 018%20/21
  • col 035%21/21
  1/21
  col 002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 645
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 185,70 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • per shitje 210 000 €
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti pozicionohet ne katin e peste(parafundit) te nje ndertimi te ri teper cilesor.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 3 Veranda.Ofron pamje fantastike te Liqenit Artificial.Ne cmim perfshihen edhe dy poste parkimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 185.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %