Ju jeni vizitori 4623999

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje ne Yzberisht
 • 14218506_1498956276796754_1352371961_n
  Full Screen
  • 14218506_1498956276796754_1352371961_n%1/13
  • 14269620_1498956196796762_1013032214_n%2/13
  • 14269649_1498956206796761_254583260_n%3/13
  • 14287558_1498956176796764_336380641_n%4/13
  • 14218453_1498956360130079_1197901877_n%5/13
  • 14249092_1498956286796753_509847018_n%6/13
  • 14256239_1498956296796752_635601218_n%7/13
  • 14256398_1498956260130089_2043630197_n%8/13
  • 14281569_1498956376796744_818302235_n%9/13
  • 14302480_1498956233463425_738777013_n%10/13
  • 14256529_1498956340130081_2108515329_n%11/13
  • 14269367_1498956243463424_897525056_n%12/13
  • 14302842_1498956316796750_384047285_n%13/13
  1/13
  14218506_1498956276796754_1352371961_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 416
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht
  • Zona e brendshme: 138 m²
   • per shitje 62 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament i ri dhe shum komod ne Shitje. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh ne Yzberisht. Apartamenti eshte i perber nga tre dhoma gjumi ku dy jane dhoma femijesh dhe nje dhome matrimoniale,salloni i msdh dhe guzhin te perbashket si dhe dy tualete.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronesie dhe te gjitha mjetet e domosdoshme per banim sa me komod ne komunitet. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 138.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %