Ju jeni vizitori 4662483

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT MULTIFUNKSIONAL DHE ZYRA
 • CIMG0094.JPG
  Full Screen
  • CIMG0094.JPG%1/8
  • CIMG0084.JPG%2/8
  • CIMG0091.JPG%3/8
  • CIMG0082.JPG%4/8
  • CIMG0087.JPG%5/8
  • CIMG0089.JPG%6/8
  • CIMG0104.JPG%7/8
  • CIMG0105.JPG%8/8
  1/8
  CIMG0094.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 286
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 240 m²
   • per shitje 1 200 000 €
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira hapësirë multifunksionale me zyra në Rrugën e Elbasanit. Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, në një nga rrugët më të frekuentuara, ku janë të përqëndruara biznese të ndryshme elitare. Ka një sipërfaqe të përgjithshme 240 m2, e cila është e modifikueshme. Aktualisht organizimi i brendshëm është: dy ambiente të mëdha, katër zyra, dy tualete dhe një depo. Mundësitë e investimit janë të shumëllojshme.
  Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Zyrat 4
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore Veriu
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 240.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %