Ju jeni vizitori 4680978

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ndertimi ne Borsh
 • 14289857_10209523755798346_1829215990380923604_o
  Full Screen
  • 14289857_10209523755798346_1829215990380923604_o%1/5
  • 14241499_10209523755398336_1136603320019672019_o%2/5
  • 14241589_10209523754358310_7836556860623432531_o%3/5
  • 14241643_10209523754798321_7977753023432324975_o%4/5
  • 14290027_10209523753678293_4413599003709287833_o%5/5
  1/5
  14289857_10209523755798346_1829215990380923604_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 297
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Himarë
  • Qytet: Himarë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga nacionale Sarande Vlore
  • Zone toke: 1.200 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Trualli ka nje siperfaqe 1200 m2 shume pak metra mbi rrugen nacionale Sarande Vlore ndermjet fshatrave Borsh e Qeparo. Ka nje pozite te favorshme gjeografike dhe me shume mundesi shfrytezimi
  Per me teper informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %